Biuro rachunkowe Esus Consulting Grzegorz Siuda z siedzibą w Kielcach, oferuje kompleksowe usługi dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie prowadzenia pełnej księgowości, podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz obsługi kadrowo płacowej. Obsługujemy spółki prawa handlowego, spółki cywilne, jednoosobowe działalności gospodarcze, a także stowarzyszenia, fundacje, związki zawodowe i wspólnoty mieszkaniowe. Naszą ofertę kierujemy do firm poszukujących profesjonalnej obsługi rachunkowo-podatkowej i kadrowo-płacowej.

Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu obsługi księgowej, indywidualne podejście do Klienta, inwestowanie w nowoczesne technologie informatyczne pozwalające zapewnić poprawność i poufność dokumentów oraz kompleksowość szeroko rozumianych usług księgowych.

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń rachunkowo-podatkowych oraz wsparcia prawnego. Zajmujemy się doradztwem umożliwiającym podjęcie korzystnych decyzji podatkowych i biznesowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów Biznesowych, w celu zapewnienia im profesjonalnego wsparcia w zakresie doradztwa prawnego, nawiązaliśmy współpracę z Kancelarią Adwokacką.

W efekcie podjętej z naszym biurem rachunkowym współpracy firmy, zyskują łatwiejszy dostęp do informacji, merytoryczną wiedzę, stosowne dane finansowo-księgowe, czy kadrowo-płacowe, raporty i sprawozdania, a co najważniejsze minimalizację ryzyka związanego z pomyłkami księgowo finansowymi jak również wymierne korzyści finansowe.

Umożliwiamy korzystanie z bezpłatnego programu do wystawiania faktur i prowadzenia rozliczeń z klientami. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do życzeń każdego Zleceniodawcy. Pracujemy na nowoczesnych programach komputerowych firmy Comarch.

Świadczone przez nas usługi księgowe i kadrowe realizujemy na podstawie certyfikatu księgowego wydanego przez Ministra Finansów Nr 20143/2007, posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC. Jednocześnie stale poszerzamy swoją merytoryczną wiedzę uczestnicząc na bieżąco w organizowanych szkoleniach.

Przekazane do nas dane i informacje są bezpieczne – działamy na podstawie RODO – Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.